Witamy na stronach polskiego producenta, który oferuje kartki świąteczne dla firm. Wydawnictwo "Czachorowski i s-ka"

Od ponad 25 lat specjalizujemy się w zaopatrywaniu przedsiębiorstw i instytucji w eleganckie kartki świąteczne dla firm wraz z możliwością wykonania firmowych nadruków życzeń i logo.

Każde zbliżające się święta, czy to Bożego Narodzenia czy Wielkiejnocy to okazja do wysłania kartki świątecznej z logo firmy, tego typu gest jest zawsze mile odbierany przez klientów i sprzyja budowaniu pozytywnych relacji partnerskich na linii firma-kontrahent. W tych dniach przesyłamy życzenia do bliskich i znajomych. Podobnie firmy, podtrzymując ten zwyczaj, wysyłają kartki świąteczne z logo do swoich klientów. Życzenia wysyłane z tej okazji kontrahentom są jednocześnie wizytówką i reklamą firmy.  Pomyślcie Państwo w tym magicznym, świątecznym czasie o swoich dotychczasowych klientach, a także o potencjalnych przyszłych kontrahentach. Nie zapominajmy o wszystkich tych, którym nie możemy osobiście podziękować za całoroczną współpracę i złożyć życzenia świąteczne na kolejny rok .

Wydawnictwo "Czachorowski i s-ka", produkuje firmowe kartki świąteczne na rozmaite okazje, takie jak Boże Narodzenie, Wielkanoc czy Nowy Rok. Oferujemy Państwu szeroki wybór kartek noworocznych dla firm, wykonanych z najwyższą dbałością o detale oraz estetyczny wygląd. Różnorodność wzorów i modeli firmowych kartek świątecznych sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie w naszym asortymencie idealne kartki świąteczne z logo. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu firm i instytucji w eleganckie karnety świąteczne z logo firmy.


Koniec roku to bardzo pracowity czas w firmach dlatego nie atakujmy w nim naszych klientów mailami zapychającymi skrzynkę czy dzwonkami kolejnych smsów płynących z komórek służbowych. Wysiłek włożony w stworzenie tradycyjnej kartki świątecznej na pewno wzmocni wizerunek naszej firmy i będzie ładną ozdobą biurka naszych klientów. 

Oferujemy Państwu kartki świąteczne dla firm z logo składane, o wysokiej jakości wykończenia.

Do produkcji kartek użyto eleganckich papierów ozdobnych, zastosowano stylowe złocenia lub srebrzenia, a nawet powlekania brokatem. Informacja o tym, w jaki sposób dana kartka jest uszlachetniona, pojawia się po kliknięciu na dany wzór.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kartek noworocznych dla firm z logo oraz karnetów okolicznościowych, które sprawdzą się jako subtelny upominek dla klientów. Dostępne u nas firmowe kartki świąteczne występują w wersji z gotowymi życzeniami wewnątrz lub bez tekstu (czyste w środku) do samodzielnego uzupełnienia. Posiadamy w sprzedaży kartki świąteczne z logo, na których istnieje możliwość zamówienia nadruku firmowego, własnego tekstu oraz logo firmy wewnątrz kartki.


DO KAŻDEJ FIRMOWEJ KARTKI ŚWIĄTECZNEJ DOŁĄCZAMY KOPERTĘ GRATIS!!!

Tworzone przez nas kartki świąteczne dla firm wykonane są na papierze umożliwiającym druk tekstu na większości drukarek komputerowych.

ZAMÓWIENIA STANDARDOWE REALIZUJEMY W CIĄGU 3 dni.
DOSTAWA GRATIS za pośrednictwem firmy kurierskiej.

ZAMÓWIENIA NA KARTKI ŚWIĄTECZNE Z NADRUKIEM FIRMOWYM I LOGO FIRMY REALIZUJEMY W CIĄGU 7 DNI OD MOMENTU AKCEPTACJI ZLECENIA.

Święta to czas sprzyjający dobroczynności.

Od wielu lat nasi klienci poprzez wysyłanie kartek świątecznych z serii GD, GW, GDW, GKW wspierają fundację "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową", która istnieje dzięki hojności Ludzi Wielkiego Serca, którym nie jest obojętny los ciężko chorych dzieci.

Bądź na bieżąco- dołącz do przyjaciół fundacji. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą kartek świątecznych dla firm. Jednocześnie informujemy, że zamieszczone na naszych stronach wzory kartek mają celowo zatartą ostrość i niską rozdzielczość. Wszelkie prawa do publikacji są zastrzeżone przez wydawnictwo Czachorowski i s-ka.

Wygląd kartki w wersji cyfrowej może odbiegać od wyglądu kartki w wersji papierowej . Zachęcamy do zamawiania darmowych próbek kartek 

Zabrania się w jakiejkolwiek formie kopiowania, przetwarzania, modyfikacji, jakiegokolwiek użycia całości lub części naszych wzorów kartek lub ich chronionych elementów. Prawa do publikacji są własnością Wydawnictwa Czachorowski i s-ka.