Kartki na Wielkanoc

Kartki wielkanocne

Święta to wyjątkowy czas, który rezerwujemy dla rodziny. Tego dnia krewni siadają do jednego stołu, w Boże Narodzenie dzielą się opłatkiem, a w Wielkanoc wspólnie spożywają święconkę. Tradycją jest również obdarowywanie się prezentami, nie tylko w gronie rodzinnym, ale również przyjaciół czy współpracowników. Wiele firm, dbających o swój wizerunek oraz dobry kontakt z podwładnymi, decyduje się na drobny gest w stronę pracowników. Może to być specjalnie przygotowany posiłek albo pamiątkowe kartki świąteczne z logo firmy i życzeniami . Drukowane na wysokiej jakości papierze z pewnością ucieszą tych, którzy je otrzymają. Zamawiając kartki świąteczne, należy wybrać sprawdzone źródło – takim właśnie jest Wydawnictwo Czachorowski przygotowujące niespotykane motywy pasujące do każdej okazji. U nas znajdą Państwo kartki bożonarodzeniowe, wielkanocne. Nasze usługi kierujemy do przedsiębiorstw, proponując atrakcyjne stawki za wyjątkowe kartki świąteczne i okolicznościowe. Z realizacją wyrabiamy się terminowo, bez względu na ilość sztuk. Spersonalizowane kartki świąteczne trafiają do Klienta 7 dni po akceptacji projektu.

Powrót do tradycyjnej formy składania życzeń

Wybieranie kartek wielkanocnych, wypełnianie ich, a następnie wysyłanie – to jedne z elementów rytuału przedświątecznego, który mocno zakorzenił się w naszej kulturze. Mimo rozwoju technologicznego, jaki umożliwia sprawną komunikację drogą elektroniczną, kartki świąteczne wciąż nie tracą na popularności, szczególnie w biznesie. Wychodzimy z założenia, że ten drobny gest najlepiej udowadnia drugiej osobie, że o niej pamiętamy i dobrze jej życzymy. W tym kontekście tradycyjne kartki wielkanocne stają się jeszcze bardziej wyjątkowe, ponieważ wymagają od nadawcy większego zaangażowania. Przygotowanie zajmuje więcej czasu niż napisanie krótkiej wiadomości SMS czy e-mail, który zamiast do odbiorcy, może trafić do spamu. Nierzadko zdarza się tak, że ważna korespondencja przez przypadek ląduje w folderze „niechciane”. Z tego powodu tradycyjne kartki wielkanocne z pewnością zostaną docenione i to nie tylko przez tradycjonalistów, ale również tych, którzy preferują elektroniczną formę składania życzeń. To idealna odskocznia od tego, do czego jesteśmy dzisiaj przyzwyczajeni.

Niepowtarzalna treść życzeń

Wiele osób nie ma czasu, chęci ani kreatywności, aby samodzielnie układać życzenia. To trudna sztuka, dlatego często korzystamy z gotowych wzorów, które można znaleźć w internecie. My mamy inną propozycję. Kartki świąteczne z życzeniami formułowanymi przez profesjonalistów. Będą to niepowtarzalne, zapadające w pamięć zdania. Nie chcemy jednak narzucać naszych rozwiązań, dlatego Klienci mogą zamówić u nas własny tekst, a my zajmiemy się wyłącznie jego drukiem. To doskonała okazja do tego, aby kartki świąteczne stały się również medium informującym o ważnych sprawach. Może pochwalić się rozwojem firmy albo wyrazić wdzięczność za współpracę? Możliwości są nieograniczone, a my pomagamy jedynie zrealizować Państwa pomysły i oczekiwania.

Kartki wielkanocne

Popularność kartek świątecznych

Jeszcze kilka lat temu wysyłanie kartek świątecznych było czymś zupełnie naturalnym. Rodzina oddalona od siebie o dziesiątki czy setki kilometrów obdarowywała się laurkami, które później zwykle zdobiły komodę czy regał. W większości domów już tego nie zaznamy – wystarczą życzenia telefoniczne albo krótki SMS. Również przedsiębiorcom łatwiej jest wysłać zbiorowego e-maila do pracowników. Mimo wszystko kartki świąteczne wciąż są często zamawianym produktem. Prezesom zależy na wizerunku firmy i chcą ocieplić kontakty ze swoimi współpracownikami,kontrahentami dlatego rośnie popyt na biznesowe kartki świąteczne z logo firmy. Takie często stają się okolicznościową ozdobą pracowniczego biurka.

Dbając o wizerunek firmy

Przyjmujemy zamówienia na kartki świąteczne od wielu kluczowych firm z całej Polski. Zaopatrują się u nas zarówno ci, którzy chcą obdarować zatrudnione w przedsiębiorstwie osoby, jak i ci, co mają w praktyce wysyłanie życzeń do klientów. Czy warto to robić? Każdy oczywiście ma swoją odpowiedź na to pytanie, jednak z doświadczenia wiemy, że lepiej współpracuje się z firmami, które potrafią docenić swoich klientów. Wysyłanie im życzeń sprawia, że czują się ważni, nie tylko na polu biznesowym, ale również prywatnym (w końcu kartki świąteczne nie dotyczą wyłącznie kwestii zawodowych). Przedsiębiorcy udowadniają również, że mimo podążania za nowoczesnymi trendami i nowinkami technologicznymi, przywiązują również wagę do tradycji oraz bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem czy kontrahentami.

Wyjątkowy upominek od wydawnictwa Czachorowski

Wysyłając kartki świąteczne do klientów, podnosimy prestiż oraz rangę naszej firmy. W oczach innych możemy stać się większym autorytetem. Wymiana biznesowych uprzejmości sprzyja ociepleniu wizerunku prezesa. Nie postrzegamy go już wyłącznie jako surowego i wymagającego dyrektora, ale również osobę, której zależy na pracownikach i ich dobru. Szczerze wręczane kartki świąteczne to wyjątkowy podarunek, jakim można uraczyć swoich kolegów i koleżanki z firmy, szczególnie jeśli będą wyróżniały się niespotykanym wzorem i dekoracyjną czcionką. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że zorganizowanie takiej niespodzianki to nie tylko dodatkowa inwestycja, ale również czasochłonna praca. Tym bardziej zasługujemy na uznanie ze strony współpracowników, jeśli zdecydujemy się na wyjątkowe kartki świąteczne od wydawnictwa Czachorowski.

Zgodnie z tradycją

Wydawnictwo Czachorowski, jako producent kartek okolicznościowych, oferuje niepowtarzalne kartki wielkanocne zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających Klientach i wysublimowanych gustach estetycznych. Nasze kartki wielkanocne łączą w sobie tradycyjną formę z nowoczesną techniką wykonania. Szeroki wybór spośród wielu motywów sprawia, że znajdujemy się w czołówce, jeśli chodzi o produkcję okolicznościowych pocztówek. U nas mogą Państwo zamawiać hurtowo w korzystnych cenach – dlatego tak chętnie zwracają się do nas prywatne sklepy czy przedsiębiorstwa chcące obdarować swoich pracowników i klientów drobnymi upominkami. Można samemu decydować o kroju i wielkości czcionki, co jest prawdziwą gratką dla kreatywnych nadawców życzeń wielkanocnych. Oprócz tego oferujemy nadruki życzeń oraz logo firmy zamawiającej u nas kartki wielkanocne.


Do wyboru, do koloru

Nasze kartki świąteczne są nieszablonowe. Nie sposób znaleźć podobne w sklepach czy innych punktach. Ich wyjątkowość polega na tym, że samodzielnie tworzymy wzory, najwyższej jakości druk oraz papier o odpowiedniej gramaturze. Interesują nas wyłącznie sprawdzone rozwiązania, dlatego gwarantujemy, że kartki świąteczne będą odporne na czynniki zewnętrzne – nie odkształcą się pod wpływem wilgoci, a sztywność papieru sprawi, że będą stabilnie stały na biurku. Składane kartki świąteczne występują w kilkunastu wzorach. Istnieje możliwość zamówienia różnych rodzajów (z każdego min. 10 sztuk). Można więc dostosować motyw do stopnia zażyłości czy tematyki działu, w jakim pracuje dana osoba.

Dlaczego warto?

W przeciwieństwie do rzeczy materialnych, elektroniczne życzenia czy treści są bardzo ulotne. Zwykle mniej lub bardziej celowo usuwamy je z pamięci telefonu czy skrzynki e-mailowej, zapominając o zawartości. Nierzadko zdarza się również tak, że nie dokańczamy lektury. Inaczej jest w przypadku kartek wielkanocnych stanowiących doskonałą pamiątkę i ozdobę pracowniczego biurka lub domowego regału. Wcale nie trzeba wiele, aby udowodnić, że szanujemy drugą osobę. Ile kosztują kartki świąteczne? Niewiele, a jest to doskonała inwestycja, która z pewnością przełoży się na jakość współpracy.

W kontaktach z klientami

Święta Wielkiej Nocy to świetna okazja do tego, aby udowodnić kluczowym klientom, że współpraca z nimi jest bardzo ważna. Odbiorcy takich życzeń będą przychylniej spoglądać na przedsiębiorcę, który zdecydował się na drobny gest, jakim są kartki wielkanocne. Co więcej – nadrukowane na pocztówkach logo łatwiej zapada w pamięć. Kartki wielkanocne z logo firmy wyglądają profesjonalnie, dzięki czemu przedsiębiorstwo dużo zyskuje w oczach innych, także pracowników obdarowanych takim upominkiem. Wizerunek nie zależy przecież wyłącznie od tego, ile osób kojarzy naszą firmę z nazwy czy logo, ale przede wszystkim od opinii, jaka o niej panuje. Tę tworzą głównie współpracownicy oraz klienci, mający bezpośredni kontakt z dyrektorem. Ocieplając swój wizerunek, należy zadbać o kilka istotnych czynników. Przede wszystkim trzeba udowodnić, że nie jesteśmy tymi, którzy wyłącznie wymagają. Również sami powinniśmy dać coś od siebie. Nie trzeba tutaj wiele, wystarczy drobny gest, kartki świąteczne z życzeniami na najważniejsze okazje, w tym Święta Wielkiej Nocy.

Oryginalne życzenia świąteczne

Na naszej stronie kartkiswiateczne.com.pl mogą Państwo znaleźć ciekawe i oryginalne kartki wielkanocne. Święta Wielkiej Nocy to czas, kiedy wysyłamy do swoich bliskich i znajomych życzenia zdrowia oraz spokoju. Także wówczas składamy życzenia naszym kolegom, współpracownikom, a przede wszystkim klientom. Dostępne na stronie kartkiswiateczne.com.pl kartki wielkanocne z pewnością ucieszą każdego odbiorcę, a nawet mogą zdobić regał w pracy czy w domu przez czas trwania świąt. Najserdeczniejsze życzenia z okazji Wielkanocy przesyłane na naszych kartkach wielkanocnych klientom, współpracownikom i kontrahentom są wizytówką i reklamą Państwa firmy – to sposób na udowodnienie, że nie łączą nas jedynie kwestie zawodowe, ale każdego traktujemy indywidualnie. Życzenia można również dostosować do charakteru osoby, która ma zostać obdarowana. W tym celu zostawiamy puste pole do wypełnienia lub drukujemy treści sformułowane przez naszego Klienta. Mają Państwo pomysł na niepowtarzalną formułę życzeń? U nas mogą Państwo wydrukować dowolny tekst dekoracyjną i czytelną czcionką, jaka sama w sobie będzie stanowiła niezwykłą ozdobę.

Standardowe i mniej standardowe rozwiązania

Dla tych, którym brakuje natchnienia na wymyślanie samodzielnych życzeń, oferujemy gotowe nadruki z profesjonalnymi życzeniami, jakie z pewnością ucieszą obdarowanego. Są na tyle uniwersalne, że bez problemu trafią zarówno do młodszych, jak i starszych pracowników. Istnieje również możliwość zakupienia egzemplarzy niewypełnionych. Puste miejsce daje pole do popisu dla nadawcy, który może dowolnie sformułować życzenia, sprawiając, że będą jeszcze bardziej osobiste. Przyjmujemy również zamówienia na wymyślone przez Państwa treści. Spersonalizowane kartki świąteczne mogą wyrazić osobiste upodobania, wpisać się w gust osoby obdarowywanej. Dla przedsiębiorców proponujemy kartki wielkanocne z logo firmy, które stanie się rozpoznawalne wśród klientów i kontrahentów. Zamawiając u nas firmowe kartki wielkanocne, mają Państwo gwarancję niepowtarzalności. Nasi projektanci dbają o szczegóły – nadruki robione są z wyjątkową starannością, a znajdujący się na przodzie obrazek jest wyraźny i pod każdym względem dopracowany. Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości papier zapewniający trwałość i chroniący przed wyblaknięciem. U nas mają Państwo wybór dotyczący ułożenia. Ma to być kartka pionowa? A może pozioma? Decyzja należy wyłącznie do Państwa, my dostosowujemy się do wskazówek naszych Klientów.

Unikatowe kartki wielkanocne

Oferujemy Państwu szeroki wybór wzorów kartek wielkanocnych. Z łatwością mogą Państwo wybrać odpowiedni kolor i motyw pasujący do Państwa logo firmowego lub identyfikacji wizualnej. Święta Wielkiej Nocy to przede wszystkim czas radości, kiedy największym powodzeniem cieszą się kartki z jasnymi, pastelowymi wzorami, nawiązującymi swoją tematyką do Zmartwychwstania. U nas znajdą Państwo i takie rozwiązania. Obok tradycyjnych motywów, oferujemy także niepowtarzalne, które urozmaicają podarunek i umożliwiają spersonalizowanie go do potrzeb obdarowywanego. Choć nasze kartki wielkanocne produkowane są hurtowo, dbamy o ich jakość. Każda realizacja zamówienia poprzedzona jest próbkami wysyłanymi pocztą tradycyjną. Po akceptacji nadruku firmowego przechodzimy do właściwej realizacji projektu, który ma cieszyć oko odbiorcy życzeń wielkanocnych.

Niepowtarzalne projekty dla firm

Zaangażowanie naszych projektantów oraz wykonawców sprawia, że kartki świąteczne wyróżniają się spośród innych dostępnych na rynku. Przede wszystkim są nieszablonowe, dlatego tak doskonale sprawdzają się jako ozdoba pracowniczego biurka. Wyjątkowe motywy zapadają w pamięć, a układane przez nas życzenia są niestandardowe, a przy tym uniwersalne, niezależnie od wieku adresata czy stanowiska, jakie zajmuje w firmie. Każdy może czuć się wyróżniony, otrzymując kartki świąteczne od wydawnictwa Czachorowski. Jesteśmy liderami, jeśli chodzi o produkcję wysokiej jakości laurek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie potwierdzające nasze wysokie możliwości. Najlepszym dowodem zadowolenia naszych Klientów jest fakt, że ci często do nas wracają. Po złożeniu pierwszego zamówienia przychodzą kolejne. Wraz z nadchodzącymi świętami przybywa nam kolejnych zleceń, a każde z nich traktujemy bardzo indywidualnie. Dlatego nasze kartki świąteczne są tak dopracowane graficznie oraz stylistycznie.

Drobny, choć znaczący gest

Zależy Państwu na lepszych kontaktach ze współpracownikami? Chcą im Państwo w wyjątkowy sposób udowodnić, że stanowią część załogi i okazać wdzięczność za współpracę? Kartki świąteczne będą doskonałą formą podziękowania i uszanowania cudzego poświęcenia dla firmy. Święta są odpowiednią okazją do tego, aby wyróżnić pracowników. Kartki świąteczne znajdujące się na ich biurkach będą miłym zaskoczeniem dla każdego. To niewielka inwestycja, a może wnieść wiele radości do biura i przyczynić się do zwiększenia produktywności oraz ocieplenia stosunków międzyludzkich.