Nasze kartki świąteczne

Oferta

Witamy na stronach producenta, który oferuje kartki świąteczne dla firm.

"Czachorowski i s-ka"

Od ponad 25 lat specjalizujemy się w zaopatrywaniu przedsiębiorstw i instytucji w eleganckie kartki świąteczne dla firm wraz z możliwością wykonania firmowych nadruków życzeń i logo.

Każde zbliżające się święta, czy to Bożego Narodzenia czy Wielkiejnocy to okazja do wysłania kartki świątecznej z logo, tego typu gest jest zawsze mile odbierany przez klientów i sprzyja budowaniu pozytywnych relacji partnerskich na linii firma-kontrahent. W tych dniach przesyłamy życzenia do bliskich i znajomych. Podobnie firmy, podtrzymując ten zwyczaj, wysyłają kartki świąteczne z logo do swoich klientów. Życzenia wysyłane z tej okazji kontrahentom są jednocześnie wizytówką i reklamą firmy. Kartki świateczne  dla firm z logo to okazja do przypomnienia dawno niewidzianym klientom o swojej działalności oraz szansa na zwrócenie ich uwagi na usługi firmy. Pomyślcie Państwo w tym czasie o swoich dotychczasowych klientach, a także o potencjalnych przyszłych kontrahentach.

Wydawnictwo "Czachorowski i s-ka", produkuje firmowe kartki świąteczne na rozmaite okazje, takie jak Boże Narodzenie, Wielkanoc czy Nowy Rok. Oferujemy Państwu szeroki wybór kartek noworocznych dla firm, wykonanych z najwyższą dbałością o detale oraz estetyczny wygląd. Różnorodność wzorów i modeli firmowych kartek świątecznych sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie w naszym asortymencie idealne kartki świąteczne z logo. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu firm i instytucji w eleganckie karnety świąteczne z logo firmy.

Oferujemy Państwu kartki świąteczne dla firm z logo składane, o wysokiej jakości wykończenia.

Do produkcji kartek użyto eleganckich papierów ozdobnych, zastosowano stylowe złocenia lub srebrzenia, a nawet powlekania brokatem. Informacja o tym, w jaki sposób dana kartka jest uszlachetniona, pojawia się po kliknięciu na dany wzór.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kartek noworocznych dla firm z logo oraz karnetów okolicznościowych, które sprawdzą się jako subtelny upominek dla klientów. Dostępne u nas firmowe kartki świąteczne występują w wersji z gotowymi życzeniami wewnątrz lub bez tekstu (czyste w środku) do samodzielnego uzupełnienia. Posiadamy w sprzedaży kartki świąteczne z logo, na których istnieje możliwość zamówienia nadruku firmowego, własnego tekstu oraz logo firmy wewnątrz kartki.

DO KAŻDEJ FIRMOWEJ KARTKI ŚWIĄTECZNEJ DOŁĄCZAMY KOPERTĘ GRATIS!!!

Koperty oferowane do kartek świątecznych oferujemy w kolorze białym lub kremowym.

Tworzone przez nas kartki świąteczne dla firm wykonane są na papierze umożliwiającym druk tekstu na większości drukarek komputerowych.

ZAMÓWIENIA STANDARDOWE REALIZUJEMY W CIĄGU 24H, DOSTAWA GRATIS za pośrednictwem firmy kurierskiej.

ZAMÓWIENIA NA KARTKI ŚWIĄTECZNE  Z NADRUKIEM FIRMOWYM I LOGO FIRMY REALIZUJEMY W CIĄGU 7 DNI  OD MOMENTU AKCEPTACJI ZLECENIA.

Od wielu lat nasi klienci poprzez wysyłanie kartek światecznych z serii GD, GW, GDW, GKW wspierają fundację "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową", która istnieje dzięki hojności Ludzi Wielkiego Serca, którym nie jest obojętny los ciężko chorych dzieci.

Bądź na bieżąco- dołącz przyjaciół fundacji. 

     

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą kartek świątecznych dla firm. Jednocześnie informujemy, że zamieszczone na naszych stronach wzory kartek mają celowo zatartą ostrość i niską rozdzielczość. Wszelkie prawa do publikacji są zastrzeżone przez wydawnictwo Czachorowski i s-ka.

Wygląd kartki w wersji cyfrowej moze odbiegać od wyglądu kartki w wersji papierowej . Zachęcamy do zamawiania darmowych próbek kartek 

Zabrania się w jakiejkolwiek formie kopiowania, przetwarzania, modyfikacjii, jakiegokolwiek użycia całości lub części naszych wzorów kartek lub ich chronionych elementów. Prawa do publikacji są własnością Wydawnictwa Czachorowski i s-ka.