Więcej o kartkiswiateczne.com.pl

O nas

 

Witamy na stronie producenta polskich kartek świątecznych „Czachorowski i S-ka”.

Nasza firma od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji i zaopatrywaniu firm oraz instytucji w eleganckie polskie kartki świąteczne wraz z możliwością wykonania firmowych nadruków życzeń i logo klienta.

Polska tradycja nakazuje, by na każde święta niezależnie czy to Bożego Narodzenia czy też Wielkiejnocy wysyłać kartki świąteczne. W tych dniach przesyłamy życzenia do bliskich i znajomych. Czerpiąc z tej tradycji firmy oraz przedsiębiorstwa, wysyłają kartki świąteczne do swoich klientów, by podtrzymać partnerską relację lub zacieśnić więzi. Życzenia wysyłane z tej okazji kontrahentom są jednocześnie wizytówką i reklamą firmy, szczególnie jeśli firma zdecyduje się na kartki z własnym logo, jakie oferuje producent kartek świątecznych.

Pomyślcie Państwo w tym czasie o swoich dotychczasowych klientach, a także o potencjalnych przyszłych, sprawdźcie naszą ofertę na polskie kartki świąteczne i wybierzcie jeden z gotowych modeli lub zamówcie kartki z własnym logo!

Wydawnictwo "Czachorowski i s-ka" to producent kartek świątecznych posiadający kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży. Opierając się na wiedzy oraz sprawdzonych procedurach oferujemy polskie kartki świąteczne, które mogą być personalizowane na indywidualne życzenie klientów. Pragniemy zaoferować Państwu szeroki wybór kart świątecznych w cenach hurtowych.

Dzięki wieloletniej pracy jako producent kartek świątecznych specjalizujemy się w zaopatrywaniu firm i instytucji w eleganckie karnety świąteczne, które stanowią skuteczną reklamę Państwa firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz zamówienia bezpłatnych próbek kartek świątecznych.

Informujemy,ze wersja cyfrowa wzorów kartek przedstawiona na naszej stornie moze odbiegać od rzeczywistego wyglądu kartki dlatego zachęcamy do zamawiania próbek kartek .

Zabrania się w jakiejkolwiek formie kopiowania, przetwarzania, modyfikacjii, jakiegokolwiek użycia całości lub części naszych wzorów kartek lub ich chronionych elementów. Prawa do publikacji są własnością Wydawnictwa Czachorowski i s-ka.

Regulamin sklepu

Regulamin (doc, 78kB)