Nadruki do kartek wielkanocnych i świątecznych

Nadruki Firmowe 

Wydawnictwo Czachorowski i s-ka specjalizuje się w zaopatrywaniu firm i instytucji w kartki świąteczne.

Istnieje możliwość zamówienia nadruku własnego tekstu i logo firmy wewnątrz kartki.

Wyróżniamy następujące, oferowane przez nas rodzaje nadruków na kartkach świątecznych:

A. Nadruk standardowy: Są to standardowe życzenia świąteczne zawarte już wewnątrz kartki, pisane ozdobną czcionką dopasowaną do stylu wzoru na kartce. Pod życzeniami miejsce na pieczątkę firmy lub podpisy. Określony wzór posiada już dane, wydrukowane życzenia, nie ma możliwości zmiany.

KOSZT NADRUKU Typu A GRATIS!!!

Zamówienie tego rodzaju nadruku umożliwia realizację zamówienia w ciągu 3 dni roboczych. Nie ma ograniczeń ilościowych zamawianych kartek, istnieje możliwość wyboru kilku wzorów w ramach zamówienia. Minimum niezbędne do przyjęcia zamówienia: 10 szt. z jednego wzoru. Minimalna łączna ilość zamawianych kartek 50 szt.

B. Nadruk specjalny:

Wybierają Państwo z przedstawionej przez nas listy, treść życzeń i krój czcionki. Wybrane życzenia zostają następnie uzupełnione o podpis zamieszczony według Państwa wskazówek (np. nazwa firmy, zarząd, pracownicy i właściciele itp.) lub na Państwa zlecenie, opracujemy projekt nadruku oraz zamieścimy logo firmy.

albo

zapraszamy do samodzielnego komponowania swojego nadruku w tym celu prosimy o zalogowanie się.

Logo firmy prosimy dostarczyć w postaci cyfrowej w formacie wektorowym (pliki CDR), lub wysłać mailem na adres nadruki@czachorowski.com.pl. Nie przyjmujemy plików DOC, XLS, JPG, GMP, GIF! W przypadku gdy logo ma być w kolorze firmowym wymagany jest numer PANTONE koloru. Projekty życzeń i podpisów przesyłamy po otrzymaniu zamówienia na wzory kartek do nadruku.

UWAGA do nadruku firmowego muszą być wybrane kartki:

a) o jednym ułożeniu (POZIOMYM lub PIONOWYM)
b) o jednym wymiarze, np. 115mm x 170mm

Wykonany przez nas projekt zgodnie z Państwa wskazówkami i na podstawie otrzymanych materiałów, zostanie wysłany e-mailem lub faxem celem akceptacji. Odesłanie zwrotne do nas faxu z adnotacją akceptuję, podpisem i pieczątką firmy spowoduje przystąpienie przez nas do realizacji. Termin wykonania kartek z nadrukiem specjalnym 7 -10 dni roboczych, licząc od momentu pisemnej (fax, e-mail) akceptacji nadruku.

Koszty wykonania nadruków firmowych znajdziecie Państwo w dziale Cennik. Informujemy, że wszystkie przedstawione w naszej ofercie kartki można nabyć również w wersji bez tekstu w środku (czyste wewnątrz). Wszystkie kartki są wykonane na papierze umożliwiającym druk tekstu na większości drukarek komputerowych.  Seria GW na czwartej stronie zawiera informacje na temat fundacji.

Posiadamy w sprzedaży kartki świąteczne  w wersji z gotowymi życzeniami wewnątrz kartki lub bez tekstu (czyste w środku).

Do każdej kartki świątecznej  dołączamy kopertę gratis!

Zabrania się w jakiejkolwiek formie kopiowania, przetwarzania, modyfikacjii, jakiegokolwiek użycia całości lub części naszych wzorów kartek lub ich chronionych elementów. Prawa do publikacji są własnością Wydawnictwa Czachorowski i s-ka.

Regulamin sklepu

Regulamin (doc, 78kB)