Kartki świąteczne, kartki firmowe, nadruki firmowe

FAQ

Nowe wzory

W nowej kolekcji dostępnych jest ponad 50 nowych wzorów kart świąteczno-noworocznych.

 

 

Katalog i próbki:

Na życzenie klienta, po wypełnieniu formularza przesyłamy katalog Kolekcji Zimowej i próbki wybranych 5 kartek świątecznych Jeśli klient nie poda konkretnych wzorów, które chciałby zobaczyć prześlemy 5 losowo wybranych kartek.

 

 

Kartki fundacyjne

20 gr ze sprzedaży każdej kartki światecznej z Serii G,GD,GW przeznaczamy na Fundację "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową".

Kartki z gotowymi życzeniami czy bez nadruku wewnątrz?

Większość kartek światecznych składanych posiadamy w wersji z gotowymi życzeniami lub czyste bez nadruku wewnątrz. Gotowe życzenia są różne dla każdej kartki. Podgląd życzeń umieszczony jest w opisie kartki. Kartki świąteczne  czyste można wykorzystać pod nadruk na zamówienie.

Jak można zamówić kartki?

Wypełniając formularz zamówienia dostępny na stronie "Jak zamawiać".
Formularz można wysłać faxem na nr 071 782 96 90,
drogą mailową na adres:
biuro@czachorowski.com.pl

Czy można zobaczyć kartki na żywo przed zamówieniem?

Tak  można zamówić 5 bezpłatnych próbek wybranych przez siebie kartek świątecznych, prześlemy je pocztą.

Katalog kartek można przeglądać tutaj.

Minimalne zamówienie

Minimalne zamówienie to 50 sztuk kartek świątecznych. Kartki pakowane są po 10 sztuk dlatego można pomieszać różne wzory. Np. 5 wzorów każdy po 10 sztuk kartek.

Kolory kopert i ich koszt

W opisie każdej serii podajemy dostępne kolory kopert. Koperty są bezpłatne. Możliwe kolory kopert: biała, kremowa. Do kartek świątecznych z serii S,L,LZ dostęp;ne są koperty tylko w kolorze białym.

Druk zamówienia

Dostępny na stronie "Jak zamawiać". Można wypełnić ręcznie i przesłać
faxem na nr 071 782 96 90 lub wypełnić elektronicznie i przesłać mailem biuro@czachorowski.com.pl

Czas realizacji zamówienia

Kartki czyste w środku bądź z nadrukiem standardowym do 3 dni ROBOCZYCH od momentu zamówienia kartek. Kartki z nadrukiem na zamówienie od 7 do 10 dni ROBOCZYCH od momentu AKCEPTACJI nadruku.

Gdzie na kartce świątecznej  można wykonać nadruk firmowy?

Drukować można na każdej płaszczyźnie kartki. Cena nadruku dotyczy jednej płaszczyzny. Klienci zazwyczaj wykonują nadruk na pierwszej i trzeciej stronie kartki. W takim wypadku cenę nadruku trzeba podwoić. W skomplikowanych przypadkach, gdy kolorów nadruku jest kilka prosimy o konsultację.

Co można wydrukować na kartce?

Nadruki są indywidualnie przygotowane dla każdej firmy. Można wydrukować dowolny tekst życzeń, logo firmy, zeskanowane podpisy, dowolny element graficzny, itp..

Cena nadruku firmowego na zamówienie

Cena nadruku dotyczy jednej strony (płaszczyzny) na kartce i jest uzależniona od ilości kolorów nadruku, od ilości kartek, na których nadruk będzie wykonany i od elementów zmiennych np. czy będą umieszczone zeskanowane podpisy. Więcej informacji tutaj.

Jakie kartki świąteczne wybierać pod nadruk?

Należy wybierać kartki o jednej orientacji (pionowe lub poziome) i o takich samych wymiarach.

Propozycje nadruku na zamówienie

Po złożeniu zamówienia na kartki z nadrukiem firmowym przesyłamy do Państwa kilkadziesiąt propozycji nadruków firmowych w różnych językach i stylach. Z tego zestawu łatwo wybrać coś odpowiedniego dla swojej firmy. Można również dowolnie mieszać teksty życzeń, style i grafiki.

Gdzie mogę zobaczyć jakie nadruki są dostępne do jakiej kartki świątecznej?

Gotowy nadruk występujący wewnątrz danej kartki jest pokazany w jej opisie. Nadruki te są różne i nie można ich zmienić.

Czy można zrezygnować z gotowego nadruku i zamówić kartkę czystą w środku?

W większości kartki posiadają wersję z nadrukiem lub bez. Jeśli kartka jest dostępna bez nadruku jest to zaznaczone w jej opisie. Dla potwierdzenia dostępności proszę o kontakt telefoniczny: 071 78 78 780.

Kto pokrywa koszty dostawy kartek świątecznych?

Kartki są wysyłane na koszt firmy Czachorowski i s-ka pod warunkiem, że zamówienie jest na co najmniej 50 sztuk kartek.

Za pośrednictwem jakiej firmy przesyłane są kartki?

Wysyłamy kartki za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Na terenie Wrocławia kartki dostarczane są osobiście przez naszego przedstawiciela.

Jak szybko od momentu wysłania kartki docierają do klienta?

Kartki powinny dotrzeć do klienta na drugi dzień roboczy do godziny 16.00

Terminy dostawy paczek z nadrukiem firmowym na zamówienie:

Dostarczamy kartki od 7 do 10 dni ROBOCZYCH od momentu AKCEPTACJI nadruku, w zależności od trudności nadruku (sitodruk, druk offsetowy). Nie liczy się tutaj dzień zamówienia kartek tylko dzień akceptacji nadruku.

Terminy dostawy paczek z gotowym tekstem lub czystych w środku

Dostarczamy kartki maksymalnie do 3 dni ROBOCZYCH od momentu zamówienia kartek.

Adres dostawy paczki

Adres dostawy paczki i adres do wystawienia faktury może być różny.

Ceny są podane w złotych polskich i nie zawierają podatku VAT

Należy doliczyć podatek VAT do ceny kartek światecznych  i nadruków firmowych

Zamówienie na kartki z kolekcji noworocznej złożone do 31 października

Nagradzamy firmy, które szybko podejmują decyzję 5% rabatem.

Stali klienci

Stali klienci w podziękowaniu za długoletnią współpracę otrzymają dodatkowe rabaty.

Kartki świateczne - cennik

Cennik kartek

Nadruki firmowe- cennik

Cennik nadruków

Formy płatności

Nowi klienci mogą dokonać płatności gotówką, za pobraniem u kuriera bądź jako przedpłatę na konto na podstawie faktury PROFORMA.

 

Czy  warto wysyłać kartki świąteczne?

 

Wysyłamy je przy każdej większej okazji czy przed Świętami. Są miłym gestem, który jest szczególnie ceniony w czasach wirtualnych życzeń i wysyłania e-maili. Kartki świąteczne są częścią rytuału świątecznego i znakiem, iż ktoś o nas pamięta. Nawet krótki list, jednak napisany własnoręcznie, będzie o wiele przyjemniejszy, niż rozbudowane treści, przesyłane za pomocą cyfrowej poczty. Przesłanie życzeń z pomocą tradycyjnej kartki świątecznej wymaga znacznie więcej wysiłku, aniżeli wysłanie życzeń drogą elektroniczną. Dlatego kartki świąteczne są doskonałe pod choinkę czy z okazji Wielkanocy. Z takiej przesyłki z pewnością każdy się ucieszy, a dodatkowo można taką kartkę postawić na półce i podziwiać.

Oryginalny sposób na życzenia

Kartka świąteczna jest miłym gestem, który sprawia, że możemy poczuć się wyjątkowo, ponieważ otrzymaliśmy coś specjalnego, bardziej osobistego niż zwykłe życzenia telefoniczne czy za pośrednictwem e-maila. To niecodzienny podarunek, zwłaszcza w czasach, gdy komunikacja międzyludzka jest w przeważającej części zdominowana przez łączność wirtualną. Otrzymanie klasycznej kartki świątecznej dla odbiorcy jest równoznaczne z tym, że nadawca myśli i pamięta o nim, oraz że chętnie utrzymuje z nim kontakty. Jeśli zostaniemy potraktowani w ten wyjątkowy sposób, z pewnością będziemy pamiętać o osobie, która zrobiła nam taką specjalną niespodziankę. W końcu nieczęsto otrzymujemy kartki świąteczne czy z innej okazji.

Magia chwili

Wysłanie kartki świątecznej najbliższym osobom i znajomym jest zgodne z duchem świąt, ponieważ takie okazje mają łączyć ludzi i przypominać o bliskości. To świetny dodatek do prezentu pod choinkę czy z racji urodzin. Jednak pięknie ozdobiona kartka może być też oryginalnym podarunkiem, jeśli nie możemy osobiście złożyć życzeń. Życzenia na kartce pełnią właśnie takie zadanie, dlatego są wyjątkowo miłych gestem i wyrazem pamięci. Przesyłanie życzeń wpisuje się w nasze tradycje. Kartki świąteczne i wysyłanie ich najbliższym oraz znajomym jest częścią rytuału przedświątecznego, jedną z czynności wykonywanych w trakcie przygotowań do tego wyjątkowego czasu. Wiele osób nie wyobraża sobie przygotowań do Świąt bez wybierania i kupowania kolorowych kartek, zwłaszcza osoby z pokolenia naszych rodziców i dziadków. Jednak tradycja ta coraz częściej jest spotykana także wśród osób młodych. Każda kartka świąteczna niesie ze sobą wyjątkowe przesłanie, które świadczy o bliskości i pamięci drugiej osoby.

Kartki świąteczne na różne okazje

Przesyłanie życzeń za pośrednictwem kartek świątecznych czy na specjalne okazje dotyczy nie tylko najbliższych osób z kręgu rodziny czy znajomych. To również dobry sposób na podkreślenie współpracy z kontrahentami. Dlatego warto skorzystać z takiej nietypowej możliwości przesyłania życzeń. Trzeba jednak zawsze dobrze się zastanowić, jaka kartka powinna zostać wysłana do współpracownika, klienta, a jaka do konkurencji.

Ważna jest także okazja, z jakiej życzenia wysyłane są pocztą. Inny wybór kartki będzie w przypadku świąt, a jeszcze inny w związku z podziękowaniami, gratulacjami czy z okazji specjalnego wydarzenia. Warto przy tym pamiętać, że nie zawsze taką samą kartkę wyślemy współpracownikom, jak i rodzinie.

 

Rola kartek świątecznych w kontaktach biznesowych

 

Okres świąt Bożego Narodzenia bądź Wielkanocy to czas składania życzeń członkom rodziny i bliskim znajomym. Jednak przesyłanie świątecznych pozdrowień nie powinno być ograniczone tylko do prywatnych kontaktów. Warto, aby ten miły gest wymieniania się życzeniami dotarł także do firm i objął życie zawodowe. Dzięki temu będziemy korzystniej postrzegani przez naszych kontrahentów oraz milej kojarzeni przez współpracowników.

Odpowiedni sposób na życzenia

Kartki świąteczne odgrywają istotną rolę w podtrzymywaniu, jak również w zacieśnianiu kontaktów biznesowych. To miły gest, który świadczy o kulturze danej firmy, ale także podkreśla, że zależy nam na współpracy z innymi przedsiębiorcami. Przesłanie kartki świątecznej z pewnością zostanie pozytywnie odebrane, a kontrahenci przychylniej będą patrzeć na naszą ofertę. Jest to o tyle ważne, iż buduje solidne podstawy do dalszej współpracy, opartej już jednak na partnerstwie oraz przyjaźni, a nie tylko i wyłącznie na interesach. Ponadto gest wysłania kartki świątecznej jest obecnie nieczęsto spotykaną czynnością, dlatego docenienie drugiej osoby w ten sposób będzie szczególnie ważne. Niepozorny upominek może zaprocentować w przyszłości. /p>

Biznesowy savoir-vivre

Dobrze oprawione życzenia, zwłaszcza te świąteczne, to świetny pomysł na wymianę biznesowych uprzejmości. Taki niepozorny gest może być początkiem owocnej współpracy, a także dobrym sposobem na promocję. Kartki świąteczne to niewielki koszt w porównaniu do innych rozwiązań reklamowych. By dopełnić jednak sukcesu biznesowego, warto pamiętać o kilku podstawowych kwestiach, które świadczą o naszej znajomości zasad savoir-vivre.

Spersonalizowane kartki świąteczne

Każda firma powinna podkreślać swoją obecność poprzez odpowiednią identyfikację wizualną. Dotyczy to nie tylko wizytówek czy ulotek, ale także wszelkich pism czy druków, które wychodzą oficjalnie od danego przedsiębiorstwa. Kartki świąteczne, które najbardziej cieszą to te, które zawierają życzenia z logo firmy i własnoręcznymi podpisami osób wysyłających. Kilka miłych słów poświadczonych pismem prezesa czy pracowników będzie z pewnością unikatową pamiątką dla każdego kontrahenta czy współpracownika. Taki gest nie zajmuje zbyt wiele czasu, a zostanie dobrze odebrany przez każdą obdarowaną osobę.

Dbałość o każdy szczegół

Istota dobrego kontaktu ze współpracownikami czy kontrahentami tkwi w szczegółach. Żadna firma nie powinna zaniedbywać obowiązku wysyłania kartek, niezależnie od jej wielkości czy branży, w jakiej działa. Jak wiadomo, wysłana kartka świąteczna jest miłym gestem, a Klient czy współpracownik, który czuje, że się o nim pamięta, znacznie chętniej przedłuży współpracę z daną firmą. Pozytywne skojarzenia to ważny czynnik każdego biznesu, dlatego nie należy o nim zapominać.

Uniwersalność i prostota

Wybierając kartki świąteczne, które zostaną wysłane do kontrahentów, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Takie przesyłki będą różnić się od życzeń wysyłanych rodzinie i najbliższym. Ilość i różnorodność motywów drukowanych na firmowych kartkach świątecznych sprawia, że z pewnością znajdziemy odpowiedni wzór dla każdego z naszych kontrahentów.

Kartki dostosowane do klienta

Kartki świąteczne powinny mieć osobisty charakter, nawet jeśli zawierają już wydrukowane życzenia. Warto wtedy dopisać kilka słów własnoręcznie, zwłaszcza do osób, z którymi łączą nas częste kontakty biznesowe.

Zadbaj o to, żeby wśród kartek świątecznych zdobiących biura Twoich partnerów biznesowych nie zabrakło tej z logo Twojej firmy!

 

Kartki świąteczne odgrywają istotną rolę zarówno w podtrzymywaniu jak i  nawiązywaniu nowych  kontaktów biznesowych . Jest to trwała i równocześnie jedna z tańszych form reklamy

Zadbaj o to aby wśród kartek świątecznych zdobiących biura twoich kontrahentów nie zabrakło kartki z logo Twojej firmy