Kartki świąteczne, kartki firmowe, nadruki firmowe

FAQ

Nowe wzory

W nowej kolekcji dostępnych jest ponad 50 nowych wzorów kart świąteczno-noworocznych.

 

 

Katalog i próbki:

Na życzenie klienta, po wypełnieniu formularza przesyłamy katalog Kolekcji Zimowej i próbki wybranych 5 kartek świątecznych Jeśli klient nie poda konkretnych wzorów, które chciałby zobaczyć prześlemy 5 losowo wybranych kartek.

 

 

Kartki fundacyjne

20 gr ze sprzedaży każdej kartki światecznej z Serii G,GD,GW przeznaczamy na Fundację "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową".

Kartki z gotowymi życzeniami czy bez nadruku wewnątrz?

Większość kartek światecznych składanych posiadamy w wersji z gotowymi życzeniami lub czyste bez nadruku wewnątrz. Gotowe życzenia są różne dla każdej kartki. Podgląd życzeń umieszczony jest w opisie kartki. Kartki świąteczne  czyste można wykorzystać pod nadruk na zamówienie.

Jak można zamówić kartki?

Wypełniając formularz zamówienia dostępny na stronie "Jak zamawiać".
Formularz można wysłać faxem na nr 071 782 96 90,
drogą mailową na adres:
biuro@czachorowski.com.pl

Czy można zobaczyć kartki na żywo przed zamówieniem?

Tak  można zamówić 5 bezpłatnych próbek wybranych przez siebie kartek świątecznych, prześlemy je pocztą.

Katalog kartek można przeglądać tutaj.

Minimalne zamówienie

Minimalne zamówienie to 50 sztuk kartek świątecznych. Kartki pakowane są po 10 sztuk dlatego można pomieszać różne wzory. Np. 5 wzorów każdy po 10 sztuk kartek.

Kolory kopert i ich koszt

W opisie każdej serii podajemy dostępne kolory kopert. Koperty są bezpłatne. Możliwe kolory kopert: biała, kremowa. Do kartek świątecznych z serii S,L,LZ dostęp;ne są koperty tylko w kolorze białym.

Druk zamówienia

Dostępny na stronie "Jak zamawiać". Można wypełnić ręcznie i przesłać
faxem na nr 071 782 96 90 lub wypełnić elektronicznie i przesłać mailem biuro@czachorowski.com.pl

Czas realizacji zamówienia

Kartki czyste w środku bądź z nadrukiem standardowym do 3 dni ROBOCZYCH od momentu zamówienia kartek. Kartki z nadrukiem na zamówienie od 7 do 10 dni ROBOCZYCH od momentu AKCEPTACJI nadruku.

Gdzie na kartce świątecznej  można wykonać nadruk firmowy?

Drukować można na każdej płaszczyźnie kartki. Cena nadruku dotyczy jednej płaszczyzny. Klienci zazwyczaj wykonują nadruk na pierwszej i trzeciej stronie kartki. W takim wypadku cenę nadruku trzeba podwoić. W skomplikowanych przypadkach, gdy kolorów nadruku jest kilka prosimy o konsultację.

Co można wydrukować na kartce?

Nadruki są indywidualnie przygotowane dla każdej firmy. Można wydrukować dowolny tekst życzeń, logo firmy, zeskanowane podpisy, dowolny element graficzny, itp..

Cena nadruku firmowego na zamówienie

Cena nadruku dotyczy jednej strony (płaszczyzny) na kartce i jest uzależniona od ilości kolorów nadruku, od ilości kartek, na których nadruk będzie wykonany i od elementów zmiennych np. czy będą umieszczone zeskanowane podpisy. Więcej informacji tutaj.

Jakie kartki świąteczne wybierać pod nadruk?

Należy wybierać kartki o jednej orientacji (pionowe lub poziome) i o takich samych wymiarach.

Propozycje nadruku na zamówienie

Po złożeniu zamówienia na kartki z nadrukiem firmowym przesyłamy do Państwa kilkadziesiąt propozycji nadruków firmowych w różnych językach i stylach. Z tego zestawu łatwo wybrać coś odpowiedniego dla swojej firmy. Można również dowolnie mieszać teksty życzeń, style i grafiki.

Gdzie mogę zobaczyć jakie nadruki są dostępne do jakiej kartki świątecznej?

Gotowy nadruk występujący wewnątrz danej kartki jest pokazany w jej opisie. Nadruki te są różne i nie można ich zmienić.

Czy można zrezygnować z gotowego nadruku i zamówić kartkę czystą w środku?

W większości kartki posiadają wersję z nadrukiem lub bez. Jeśli kartka jest dostępna bez nadruku jest to zaznaczone w jej opisie. Dla potwierdzenia dostępności proszę o kontakt telefoniczny: 071 78 78 780.

Kto pokrywa koszty dostawy kartek świątecznych?

Kartki są wysyłane na koszt firmy Czachorowski i s-ka pod warunkiem, że zamówienie jest na co najmniej 50 sztuk kartek.

Za pośrednictwem jakiej firmy przesyłane są kartki?

Wysyłamy kartki za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Na terenie Wrocławia kartki dostarczane są osobiście przez naszego przedstawiciela.

Jak szybko od momentu wysłania kartki docierają do klienta?

Kartki powinny dotrzeć do klienta na drugi dzień roboczy do godziny 16.00

Terminy dostawy paczek z nadrukiem firmowym na zamówienie:

Dostarczamy kartki od 7 do 10 dni ROBOCZYCH od momentu AKCEPTACJI nadruku, w zależności od trudności nadruku (sitodruk, druk offsetowy). Nie liczy się tutaj dzień zamówienia kartek tylko dzień akceptacji nadruku.

Terminy dostawy paczek z gotowym tekstem lub czystych w środku

Dostarczamy kartki maksymalnie do 3 dni ROBOCZYCH od momentu zamówienia kartek.

Adres dostawy paczki

Adres dostawy paczki i adres do wystawienia faktury może być różny.

Ceny są podane w złotych polskich i nie zawierają podatku VAT

Należy doliczyć podatek VAT do ceny kartek światecznych  i nadruków firmowych

Zamówienie na kartki z kolekcji noworocznej złożone do 31 października

Nagradzamy firmy, które szybko podejmują decyzję 5% rabatem.

Stali klienci

Stali klienci w podziękowaniu za długoletnią współpracę otrzymają dodatkowe rabaty.

Kartki świateczne - cennik

Cennik kartek

Nadruki firmowe- cennik

Cennik nadruków

Formy płatności

Nowi klienci mogą dokonać płatności gotówką, za pobraniem u kuriera bądź jako przedpłatę na konto na podstawie faktury PROFORMA.

 

Czy  warto wysyłać kartki świąteczne ?

 

Kartki świąteczne są częścią  rytuału świątecznego i  znakiem, że ktoś o nas pamięta. Wysłanie życzeń na tradycyjnej kartce świątecznej  wymaga znacznie więcej wysiłku niż wysłanie życzeń drogą elektroniczną.

  • Kartka świąteczna jest miłym gestem . Otrzymanie klasycznej kartki świątecznej  dla wielu osób jest równoznaczne z tym, że nadawca myśli i pamięta o tej osobie i chętnie utrzymuje z nią kontakty .
  • Wysłanie kartki świątecznej jest zgodne z duchem świąt (święta mają łączyć ludzi, życzenia na kartce właśnie temu służą);
  • Kartki świąteczne są częścią rytuału przedświątecznego (wiele osób  nie wyobraża sobie przygotowań świątecznych bez wybierania i kupowania kolorowych kartek; każda kartka świąteczna niesie ze sobą specjalne przesłanie, trzeba zawsze dobrze się zastanowić, która kartka powinna zostać wysłana do współpracowników, klientów, a która do konkurencji).

 

Rola kartek świątecznych w kontaktach biznesowych

Kartki świąteczne odgrywają istotną rolę w podtrzymywaniu, ale i również w zacieśnianiu kontaktów biznesowych. Jest to o tyle ważne, że buduje solidne podstawy do dalszej współpracy, opartej już jednak na partnerstwie i przyjaźni, a nie tylko i wyłącznie na interesach.

By dopełnić jednak sukcesu biznesowego warto pamiętać o kilku podstawowych kwestiach:

  1. Kartki świąteczne , które najbardziej cieszą to te, które zawierają firmowe życzenia z logo firmy i własnoręcznymi podpisami osób wysyłających .
  2. Żadna firma nie powinna zaniedbywać obowiązku wysyłania kartek (kartka świąteczna jest miłym gestem, ale również może pełnić rolę podtrzymywania kontaktów z klientami bądź też innymi zaprzyjaźnionymi firmami; klient, który czuje, że się o nim pamięta, znacznie chętniej przedłuży współpracę z daną firmą).
  3. Firmowe kartki świąteczne nie powinny zawierać konkretnych motywów religijnych (najlepiej jest zawsze sięgnąć po uniwersalne wzory, np. choinkę bądź ośnieżony krajobraz; w biznesie nie powinno się zapominać, że każdy klient jest indywidualnym podmiotem; kartka nie powinna dzielić, ale łączyć; uniwersalne wzory na kartce świątecznej nie urażą ani ateisty, ani muzułmanina, a na pewno zostaną odczytane jako miły gest).
  4. Kartki świąteczne powinny mieć osobisty charakter (nawet jeśli kartka zawiera już wydrukowane życzenia, powinno się dopisać kilka słów własnoręcznie zwłaszcza do osób , z którymi łączą nas częste kontakty .

 

Kartki świąteczne odgrywają istotną rolę zarówno w podtrzymywaniu jak i  nawiązywaniu nowych  kontaktów biznesowych . Jest to trwała i równocześnie jedna z tańszych form reklamy

Zadbaj o to aby wśród kartek świątecznych zdobiących biura twoich kontrahentów nie zabrakło kartki z logo Twojej firmy 

 

 

Kartki świateczne, kartki świateczne , kartki świateczne, kartki świateczne , kartki swiateczne, kartki swiateczne ,

Nadruki firmow z logo, nadruki firmowe z logo, nadruki firmowe z logo, nadruki firmowe z logo , nadruki firmowe